Dziękujemy za zgłoszenie!

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas na Facebook’u

  1. Wypełnij formularz

  2. Dodaj zdjęcia konkursowe

  Możesz dodać od 4 do 8 zdjęć w formacie JPG. Maks. rozmiar wszystkich załączników: 12MB

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sebastiana Siębor prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą COOL PICS Sebastian Siębor z siedzibą w miejscowości Bruki Unisławskie 79, 86-260 Unisław, NIP 875 148 44 80, w celu zorganizowania i przeprowadzenia konkursu fotograficznego, w którym chcę uczestniczyć, zorganizowania i przeprowadzenia kursu fotograficznego, w którym chciałbym/chciałabym uczestniczyć, przedstawienia oferty marketingowej.

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy zdjęcie może być edytowane cyfrowo?
  Tak oczywiście, każdy uczestnik może zgłosić do konkursu zdjęcia edytowane cyfrowo. Fotograf dba aby jego prace były najbliższe jego wizji, jeśli uważa, że zdjęcia wymagają edycji to znaczy, że wymagają edycji.
  Czy mogę wysłać zdjęcia z dołączoną białą lub czarną ramką?
  Ramki często podnoszą walory estetyczne zdjęcia, można powiedzieć że uwodzą odbiorcę i wpływają na odbiór zdjęć. Aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse i jury mogło oceniać same zdjęcia mając pewność, że nikt ich nie próbuje dodatkowo oczarować walorem ramki stworzyliśmy regulamin, który zabrania dodawania zdjęć z ramkami.
  Jak prawidłowo nazwać zdjęcia przed ich wysłaniem?
  Ważne jest to, abyś w nazwie każdego zdjęcia podał swoje imię i nazwisko, oraz ustalił kolejność zdjęć w jakiej chciałbyś aby Jury oglądało Twoje prace. Nazywając je kolejno: Marcin Kowalski_001, Marcin Kowalski_002, Marcin Kowalki_003, nadasz im kolejność.
  Czy mogę wysłąć kilka zgłoszeń w konkursie?
  1 autor prac może wysłać tylko 1 zgłoszenie w konkursie.
  Jak przygotować zdjęcia do zgłoszenia?
  Ważne jest to aby dołączone zdjęcia były odpowiednio skompresowane, tzn. aby waga jednego pliku nie przekraczała 1,2Mb. Wysokość zdjęcia powinna mieścić się w granicach 1800 pixeli. Szerokość zdjęcia będzie proporcjonalna do wysokości.
  Czy mogę dodawać serię zdjęć?
  Organizatorzy konkursu nie narzucają uczestnikom sposobu narracji. Niektórzy potrafią zawrzeć historię w jednym zdjęciu, a inni lubią budować dramaturgię używając kilku zdjęć. Jesteś artystą, decyzja należy do Ciebie. Jeśli uważasz, że lepiej dla Ciebie jest wysłać 8 pojedynczych prac to tak właśnie powinieneś zrobić. Jeśli lubisz pracować serią, wyślij na konkurs serię zdjęć. Odwagi.
  Czy mogę wysłąć zdjęcia zrobione metodą analogową?
  Oczywiście, odpowiedź brzmi: tak. Jedynie od Ciebie zależy jakiś środków używasz aby zbudować piękny obraz. Sztuka i fotografia to wolność tworzenia, zarówno metoda analogowa jak i cyfrowa są twórcze i mogą dać piękne rezultaty.
  Czy osoby spoza granic Polski mogą wziąć udział w konkursie?
  Tak, konkurs jest organizowany dla Polaków, również tych którzy aktualnie przebywają poza granicami kraju.
  Czy nagrodę powinienem odebrać osobiście?
  Zawsze preferujemy spotkania osobiste i wymianę myśli, emocji, ale nie ma obowiązku osobistego odbioru nagrody. Jeśli wygrasz organizatorzy skontaktują się z Tobą telefonicznie, poproszą o odesłanie numeru konta na które będą mogli przelać równowartość nagrody. Następnie Twoje dane zostaną przekazane Fotografice, uczelnia skontaktuje się z Tobą i ustali z Tobą wszystkie szczegóły. 1 semestr odbywa się hybrydowo, jeśli mieszkasz za granicą będziesz mógł w 100% uczestniczyć w zajęciach i kontaktować się z wykładowcami on-line!

  Kontakt


  Telefon: +48 737 669 968

  Email: konkurs@todobrykonkurs.pl